חוגים לחט"ב ותיכון

לקריאת הפעילויות בהגדלה-לחץ/י כאן
רפואה למתקדמים (שנה ב')
החניכים ילמדו לבצע פרוצדורות רפואיות על גבי סימולטורים משוכללים בעזרת ציוד רפואי אמיתי ומתקדם.  בין הנושאים הנלמדים: בדיקת מאמץ לב בעזרת ארגומטר וא.ק.ג, טיפול בפצוע תאונת דרכים וקיבוע על פי כל הכללים, תרגול החדרה של עירוי נוזלים לזרוע והתנסות בניתוח מעקפים בעבודת צוות על גבי סימולטורים. 
 
רפואה - בכירים (שנה ג')
חניכי החוג יכירו את נושאי הנוירולוגיה, יחקרו את נושא זמן התגובה והרפלקסים השונים וייחשפו למחקרים חדשניים בתחום מדעי המוח. התלמידים יערכו נסויים שונים כגון ביצוע נתיחת מוח ואף יבנו מודלים ודגמים מהתחום. רובוטיקה המשתתפים ירכשו מושגים ומיומנויות בתחום הרובוטיקה. במהלך הפעילות יתכננו, יבנו  ויפעילו מערכות בקרה ממוחשבות שונות הכוללות חיישני חום, חיישני אור, לדים ומנועים. כל זאת בעזרת בקרים מתוכנתים, חומרה ותוכנות מתאימות. כמו כן  יפעילו רובוט תעשייתי.
כל חוג מוגבל  ל- 14 משתתפים בלבד.
 
צילום ועריכת וידאו
חוג עריכת וידאו מלמד כיצד להשתמש בתוכנות עריכה כדי לערוך סרטונים מסוגים שונים.החוג מקנה את הכלים המתאימים להפעלה נכונה ולעריכה מזווית מקצועית תוך למידה מעמיקה של שימוש בתוכנות העריכה השונות. במהלך החוג תוכלו להתמקצע בטכניקות של עריכת פסקול מוזיקאלי, יצירה של פיתחוני וידאו, שימוש באפקטים ויזואליים ועוד. חוג זה מללמד כיצד להפיק מהתוכנות את המיטב ולאפשר לכם להיות צלמים ועורכים מקצועיים. 
 
מולטימדיה, אנימציה, גרפיקה ותלת מימד
תכנון, עיצוב ופיתוח של תוצרי מולטימדיה, גראפיקה ואנימציה בתלת מימד תוך פיתוח כישורי יצירתיות, דמיון, תכנון מרחבי וחשיבה יוצרת. והתנסות במרכבים השונים שלהן. Alice - ו Scratch הכרה התוכנות פיתוח יישומים שונים באמצעות התוכנות כגון משחקים, אנימציות, יצירות, דמויות מסרטים, סרטונים מונפשים, תמונות, סרטים ועוד. 

חוברת חוגים תשפא

לכל שאלה אנחנו כאן, מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם:

אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה