חוגים לכיתה ג'

 לקריאת הפעילויות בהגדלה-לחץ/י כאן

אשנב למדע [ חובה ]

החוג יחשוף בפני הילדים את עולם המדע והטכנולוגיה באמצעות נושאים הלקוחים מחיי היום יום, ויקנה מיומנות מעשית בעבודה מעבדתית. "מדעני העתיד" יצפו בהדגמות מרתקות להצגת הנושא. לאחר מכן יבצעו סדרת ניסויים בעצמם ואף יכינו מודל הממחיש את הנושא הנלמד. נושאי החוג: הכרת תופעות בתחומי מדע וטכנולוגיה שונים, כגון: הבנת תופעות המתרחשות בטבע, הכרות עם תהליכים כימיים ותופעות פיזיקליות, יישום עקרונות מדעיים בעבודת מחקר ובילוש ועוד.

כיצד זה פועל? [ בחירה ]
בואו להכיר ולהבין כיצד פועלים הדברים. בחוג זה יכירו הילדים מערכות טכנולוגיות שונות ויישמו זאת באמצעות בניות תלת מימדיות המדגימות את עיקרון פעולתן. למשל: כיצד עובד המנוע החשמלי? מהו אופן פעולת דוד השמש? כיצד מפיקים חשמל בתחנת הכוח? איך נעה מעבורת חלל? כיצד עובד מטוס הסילון? 

 פותחים חלונות [ בחירה ]
הצטרפו לחוג המקיף ביותר להכרת מגוון רב של תוכנות המחשב במהלך חוג זה התלמידים ייחשפו למגוון רחב של יישומי מחשב בדרך חווייתית . אנו נלמד כיצד לערוך סרטים, ליצור סרטוני אנימציה, להעביר מסרים ברשת, לבנות אתר אינטרנט אישי, לעבד ולעצב תמונה, ליצור משחק אישי. תוך כדי הלימוד, יושם דגש על שימוש מושכל ברשת  האינטרנט. התלמידים יילמדו בסביבה מתקדמת, כאשר לרשותו של כל משתתף מצלמת אינטרנט,אוזניות, מיקרופון ועוד.
* כל התוכנות הנלמדות הן בעברית ומותאמות לגיל התלמיד.

לחוברת החוגים המלאה- כאן 

לכל שאלה אנחנו כאן, מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם:

אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה